مرحوم مرتضایی فر

وزیر شعار

در دو مناسبت ناخودآگاه به یاد مرحوم محمود مرتضایی فر معروف به وزیر شعار می افتم: یکی وقت الله اکبر گفتن شب بیست و دو بهمن و دومی وقت شنیدن و خواندن دعای قنوت نماز عید فطر:  اللهم اهل الکبریاء و العظمة…

خدایش بیامرزاد.

این لینک رو هم ببینید.

عیدتون مبارک

0

7 فکر می‌کنند “وزیر شعار

 1. حسین فرخ

  سلام حاج آقا
  رسا محله (رسانه اجتماعی محله) اولین شبکه اجتماعی بومی محله محور و خدمت محور است که برای عضویت و فعالیت اهالی بیش از صد هزار محله و روستای کشور طراحی شده است.
  هدف این شبکه علاوه بر احیاء هویت محله ها،تحقق نهضت تولید محتوا در فضای مجازی است که با ارائه خدمات اشخاص و نهادها در این شبکه،چرخه ای از دانش و خدمات نیز شکل می گیرد.
  ضمنا با دسته بندی موضوعی موجود،به تدریج انواع دانشنامه های حائز اهمیت در صفحات اصلی شکل خواهد گرفت،تا همگان از آن بهره مند شوند.
  از شما که حضور در فضای مجازی برایتان اهمیت دارد دعوت می کنیم به این جمع بپیوندید…
  منتظر شما هستیم
  تلفن جهت اطلاعات بیشتر:۰۹۳۰۳۱۷۷۰۹۷
  ساعت تماس:۸ صبح تا ۴ عصر

 2. طلبه آنلاین

  با سلام
  ایام عزای سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین تسلیت باذ
  سایتی جهت جمع آوری طلاب وبلاگ نویس طراحی کرده ایم شما میتوانید با بروز کردن مطالب خود مارا دراین مهم یاری فرمایید
  با تشکر
  مدیر سایت ؛ Talabeh.net

 3. دوستدار اسلام

  سلام قولا من رب رحیم

  به دنبال درخواست بسیار مهم دکتر رحیم پور ازغدی برای برگزاری کرسیه های آزاد اندیشی اقتصاد در نماز جمعه ی تهران، و عدم همکاری مسئولین ذیربط بدلیل فشارهای وارده از سوی اقتصاد دانان غیر اسلامی در داخل کشور، از شما وبلاگ نویس عزیز تقاضا داریم که به میزان توان خود مطلبی در خصوص لزوم طرح بحث های “اقتصاد قرآنی” در مهم ترین و پرتعداد ترین تریبون دینی کشور، در وبلاگ خود منتشر کرده تا از اندک اندک این مطالب در کنار هم موجی پدید آمده و به گوش تئوریسین های اقتصادلیبرال در کشور برسد تا بلکه قدمی در راستای زدودن مظلومیت و مهجوریت از قرآن برداشته باشیم.

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نظریه های تولید شده ی اقتصاد اسلامی، می توانید به وب سایت http://www.kadamaei.ir/ و همچنین وب سایت http://reba.ir/ مراجعه نمایید.

  « ما تا به امروز می بایست مدل بومی اقتصاد را به دنیا عرضه می کردیم. ما باید هم کارآمدی در جهت رشد رونق اقتصاد، هم کارآمدی در جهت تأمین عدالت را به دنیا نشان میدادیم.»
  بیانات رهبری – ۸۵ (دیدار با دست اندرکاران اصل ۴۴)

  و تا به امروز هنوز…

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.